ANTONY COMPANY, s.r.o. je svářečská, zámečnická, stavební a elektroinstalační firma působící na trhu od roku 2012.

V oblasti svářečských zámečnických montážních prací je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti. V tomto oboru má společnost zkušenosti s nedestrukční metodou posouzení kvality svarového spoje (RTG, Ultrazvuk, Magnetická metoda). Zámečnické práce provádí zejména v oblasti stavby průmyslových konstrukcí, ale i zakázková výroba a výroba komponentů.

V oblasti stavební je to zejména poskytnutí projekční, inženýrské a poradenské činnosti, dále práce fasádní a zateplovací, vodoinstalační, malířské a natěračské, provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Poslední činností společnosti jsou práce zaměřené na domovní a průmyslové elektroinstalace, jejich dodávku, montáž a servis, zapojování veřejného osvětlení, výstavbu sítě nízkého napětí, výstavbu přípojek nízkého napětí, montáž a instalace strukturované kabeláže, montáž a servis televizních a satelitních rozvodů včetně instalace přijímacích antén, zapojování vzduchotechniky a klimatizací po elektrické stránce.

Společnost klade velký důraz na výběr kvalitních a kvalifikovaných pracovníků, kteří mají jak odborné vzdělání, tak i praxi v daném oboru. Tento přístup dokládá řada osvědčení a certifikací, které firma i její pracovníci získali. Společnost disponuje osvědčením Ministerstva průmyslu a obchodu č. j.: 8031/13/41210 o uznání odborné kvalifikace a jiné způsobilosti státních příslušníků členských států Evropské unie podle § 29a zákona č. 18/2004 SB., (zákon o uznání odborné kvalifikace), v souladu se Směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2005/36/ES ze dne 6. července 2005 o uznávání odborných kvalifikací, kterou se řídí vydávání dokladu státním příslušníkům členských států, kteří hodlají vykonávat regulovanou činnost v jiném členském státě.

K zajištění veškerých prací využívá společnost vlastní vozový park a techniku pro výkon prací v dané činnosti a oboru.

Pro případ jakékoliv škodné události související s některým ze zmíněných oborů a činností je společnost řádně pojištěna.

Společnost ANTONY COMPANY s.r.o. je mladá velmi flexibilní a v neustálém vývoji, prezentovaná vysokým pracovním nasazením, kdy vždy klade důraz na vysokou kvalitu odvedené práce ve stanoveném termínu a spokojenost zákazníka.

Nabídka služeb

Elektroinstalace
Naše společnost provádí práce spojené s domovními a průmyslovými elektroinstalacemi. Provádíme nejenom dodávku materiálu, ale také montáž a servisní služby. Jedná se o položení elektrického vedení i j...
Svařování
Provádíme svařování kovových součástí a polotovarů. Klademe důraz na správný pracovní postup. Našim základním kritériem je kvalita provedení a tím i bezpečnost, spolehlivost a životnost produktu. Použ...
Stavební činnost
Stavební práce Provádíme kompletní stavební práce a to zejména v oblastech: výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce stávajících objektů, půdní vestavby, opravy a zateplování staveb v r...
Zámečnické práce
Naše společnost provádí zámečnické práce zejména v oblasti: průmyslových konstrukcí, zakázkovou výrobu, výrobu komponentů.  Naše služby v oblasti průmyslových konstrukcí lze využít například při st...